Now in competition center -

H16

     Bib# Name, Surname            Team                 Leg 1              Leg 2              Leg 3              Result             Start              
   1  114 Левин Семен              ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              00:42:36     (  1) 
   2  107 Швабский Александр       ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              00:43:32     (  2) 
   3   88 Ануфриев Богдан          Новокузнецк, Орион                                                         00:51:38     (  3) 
   4  178 Давлатов Руслан          М-реченск,КСШ                                                              00:52:14     (  4) 
   5   63 Фоминых Антон            Новокузнецкий р-н                                                          00:52:50     (  5) 
   6   99 Кириллов Данила          Гурьевск                                                                   00:56:49     (  6) 
   7   39 Понаморенко Анатолий     Юрга                                                                       00:59:42     (  7) 
   8   92 Тренихин Николай         Новокузнецк, Орион                                                         00:59:52     (  8) 
   9  100 Каркарин Владислав       Гурьевск                                                                   01:03:56     (  9) 
  10  115 Кауц Александр           ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              01:07:37     ( 10) 
  11   12 Половников Алексей       Белово, ДДТиМ                                                              01:08:46     ( 11) 
  12  172 Кострицин Захар          Белово, ДДТ                                                                01:09:02     ( 12) 
  13   90 Михайлов Сергей          Новокузнецк, Орион                                                         01:09:41     ( 13) 
  14   41 Кузнецов Александр       Юрга                                                                       01:10:03     ( 14) 
  15   98 Клопов Никита            Гурьевск                                                                   01:11:27     ( 15) 
  16   15 Талягин Владислав        Белово, ДДТиМ                                                              01:11:40     ( 16) 
  17   40 Лыкасов Кирилл           Юрга                                                                       01:11:58     ( 17) 
  18  126 Сюсюкин Владислав        М-реченск, ДЮЦ                                                             01:12:30     ( 18) 
  19   91 Самохвалов Николай       Новокузнецк, Орион                                                         01:13:39     ( 19) 
  20   96 Путинцев Александр       Гурьевск                                                                   01:14:36     ( 20) 
  21  171 Осипов Дмитрий           Белово, ДДТ                                                                01:15:43     ( 21) 
  22  130 Куминов Степан           М-реченск, ДЮЦ                                                             01:16:32     ( 22) 
  23   89 Багдинов Влад            Новокузнецк, Орион                                                         01:17:32     ( 23) 
  24  131 Крутолапов Семен         М-реченск, ДЮЦ                                                             01:18:39     ( 24) 
  25   33 Шинкин Иван              Прокопьевск                                                                01:24:06     ( 25) 
  26   86 Милинис Глеб             Новокузнецк, Орион                                                         01:34:20     ( 26) 
  27   18 Шут Дмитрий              Белово, ДДТиМ                                                              01:43:38     ( 27) 
  28  111 Петренко Виктор          ГАУДО КОЦДЮТЭ                                                              01:54:13     ( 28) 
  29    1 Чирятьев Константин      Белово, ДДТиМ                                                              02:07:11     ( 29) 
  30   29 Суворов  Александр       Прокопьевск                                                                02:39:12     ( 30) 
      137 Глебов Дмитрий           М-реченск, ДЮЦ                                                                               
      144 Кузоро Андрей            Кемерово                                                                                     
       44 Шестаков Даниил          Новокузнецк, ГДДЮТ                                                                           
      157 Каймаков Максим          Кемеровский р-н                                                                              
       42 Зайцев Никита            Юрга